Rendkívüli felvételi eljárás 2024-2025-ös tanévre

Iskolánk rendkívüli felvételi eljárást (ún. “pótfelvételit”) hirdet a következő szakképzéseken:

Előkészítő és Szakképző évfolyamok (9. E + 9., 10. évfolyam)

SNI tanulók számára a Tanulási Képességet Vizsgáló Szakértői Bizottságnak szakvéleménye alapján: (tanulásban akadályozott tanulók)

Ágazat Részszakképesítés Képzési forma A képzés időtartama (tanév) Felvehető létszám

(fő)

Gazdálkodás és menedzsment Számítógépes adatrögzítő nappali 1+2 év 6 fő
Mezőgazdaság és erdészet Parkgondozó nappali 2 év 6 fő

Jelentkezési lap letöltése: JEL_LAP_rendkiv_felv

Szakképző évfolyamok (9., 10. évfolyam)

Hallásérült tanulók számára a Hallásvizsgáló Országos Szakértői Bizottságának szakvéleménye alapján:

Ágazat Részszakképe­sítés Képzési forma A képzés időtartama (tanév) Felvehető létszám

(fő)

Gazdálkodás és menedzsment Számítógépes adatrögzítő nappali 2 év 8 fő

Jelentkezési lap letöltése: JEL_LAP_rendkiv_felv

A rendkívüli felvételi eljárásra 2024. május 06 és augusztus 31. között kerül sor.

Érdeklődni az iskola telefonszámán lehet a 62/547-180 és a 62/547-181-es telefonon, valamint elérhetőség megadásával az iskola email-címén (iskolatitkar.klugpeteriskola@gmail.com).

A jelentkezési lapot e-mailen vagy postai úton kell eljuttatni, de ajánlott a telefonos egyeztetés.

Várjuk a tanulni vágyó, közösségünkbe tartozni kívánó diákok jelentkezését!

Szeged, 2024.05.03.

Kis Antal